TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

KEMER YILBAŞI PROGRAMLARI

Kemer, Antalya bölgesinin eğlence deyince ilk akla gelen ilçesidir. Dünyaca ünlü gece kulüplerini içinde bulunduran Kemer, sadece gece hayatı için bile birçok turisti bu bölgeye çekebilmektedir. Bu mekânlar özel günlerde ayrı ayrı uyguladıkları konseptleri ile kendilerini hiçbir zaman tekrarlamadan misafirlerine kusursuz bir hizmet vermektedir. Yeni bir yıla giriş yaparken bu geceyi en güzel ve özel bir şekilde geçirmek isteyen misafirlerine özel karşılamalar ve hizmetler sunan arkadaş gruplarına özel localar ve transfer hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Kemer’in merkezinde yer alan Kristal, Aura club ve İnferno gibi mekânlar hemen herkes tarafından bilinmektedir. Bu mekânlar, yılbaşına özel olarak hazırladıkları gösteri ve şovlar ile büyük ilgi toplamaktadırlar.

Buraları diğer eğlence mekânlarından ayıran en dikkat çekici özelliği ise eğlencelerinin açık havada olmasıdır. Bunların dışında sunulan özel hizmetler, ışık ve lazer şovları, yabancı dansçıları, yerli ve yabancı olmak üzere birçok ünlü Dj’lere ev sahipliği de yapmaktadır. Sene boyunca hiç bitmek bilmeyen bir eğlencesi olan bu bölge yaz aylarında ki hareketliliğini devam ettirerek yılbaşı gecesi de, müşterilerine doyasıya bir eğlence ortamı yaratmaktadır. Kemer yılbaşı otelleri, müşterilerine sunduğu sayısız hizmetlerin yanı sıra, aynı zamanda doğa ile iç içe olmasından dolayı da ziyaretçiler tarafından son derece beğenilmeye devam etmektedir. Çeşitli şehirlerden gelen kişilere Kemer yılbaşı turları adı altında aktiviteler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler kapsamında kişilere oldukça keyifli bir Kemer gezisi ve yeni yıl eğlencesi sunulmaktadır.

Her geçen yıl bir öncekinden daha hareketli ve daha ihtişamlı geçen yeni yıl partileri müşteriler tarafından tam not almaya devam etmekte ve kişilerin tercihlerinin sürekli Kemer’den yana olmasını da sağlamaya devam etmektedir.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız